İade ve İptal Koşulları

Satın aldığınız ürünü, kargo teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içinde iade edebilirsiniz. İade sürecini kapkacak.com 'da yer alan 'Ürün İadesi' sayfasına tıklayarak ya da kayıtlı kullanıcı iseniz kullanıcı profiliniz dahilindeki iade sayfanızdan başlatmanız gerekmektedir. Bu sayfalar üzerinden yolladığınız talebe 3 (üç) ila 7 (yedi) iş günü içinde yanıt verilecektir. Telefonla görüşme yapılması gereken durumlarda ise telefon numaranızı bildirmeniz durumunda size yine 3 (üç) ila 7 (yedi) iş günü içinde kapkacak.com tarafından ulaşılacaktır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız konuşmanın ardından iade etmek istediğiniz ürünü, kapkacak.com 'un aşağıda belirtilen adresine ürün faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Ürünün geri gönderim ücreti belirli şartlar dahilinde kapkacak.com 'a aittir.

İade talebinizin kabul edilebilmesi için geri gönderdiğiniz ürün ambalajının bozulmamış, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanım süresi kısıtlı veya hızlı bozulabilen ürünler ile kullanıcı hatası tespit edilen ürünlerin iadesi de mümkün olmamaktadır. İade etmek amacıyla kapkacak.com 'a gönderdiğiniz ürün hakkında yapılacak incelemenin ardından ürün iadesinin kabulü veya reddi ile ilgili karar verilip tarafınıza iletilecektir. Kabul edilen iade talebinizin ardından, iade ettiğiniz ürünün bedeli 14 (ondört) ila 90 (doksan) iş günü içinde tarafınıza geri ödenecektir.

Siparişiniz kargo firması tarafından teslimat yapılmadan önce iade ve iptal etmek istediğinizde bu istek cayma hakkı çerçevesinde değerlendirilmeyecektir. Sipariş bedeline dair gerçekleştirdiği ödeme, iptal isteğinin kapkacak.com 'a iletildiği günden itibaren 14 (ondört) ila 90 (doksan) iş günü içinde ve kargo masrafları ve var ise hasarlı ürün bedelleri düşüldüğü halde belirteceğiniz bir kanal üzerinden ödenecektir.

İadeye konu olan ürün bedeli belirteceğiniz bir kanal üzerinden iade edilecektir.

Faturası şirket adına kesilmiş ürünün iadesi için iade faturası kesmeniz gerekmektedir. Şirket adına fatura kesilmiş bir ürünün iadesi için gerçekleştireceğiniz kargo gönderimleri de kapkacak.com tarafından karşılanacaktır.

Ürünün kendisinde veya ambalajında hasar olması durumlarında ürünü teslim alarak kapkacak.com ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu durumlarda kapkacak.com gerekli telafi ürününü ücretsiz olarak yeniden göndermeyi kabul etmektedir. Hasar tespit tutanağı düzenlenerek veya düzenlenmeden kapkacak.com 'a geri gönderilen kargolar işleme alınmayacaktır. Bu işlemde esas kabul edilen siparişin teslimi ve bilgilendirmedir. Siparişi teslim almayan müşterilerimizin iade işlemlerinde kargo masrafları ve var ise hasarlı ürün bedelleri düşüldüğü halde geri ödeme işlemi yapılacaktır.

Satın aldığınız ürünü, kargo teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içinde değişimini talep edebilirsiniz. Değişim sürecini kapkacak.com 'da yer alan 'Ürün Değişimi' sayfasına tıklayarak ya da kayıtlı kullanıcı iseniz kullanıcı profiliniz dahilindeki değişim sayfanızdan başlatmanız gerekmektedir. Bu sayfalar üzerinden yolladığınız talebe 3 (üç) ila 7 (yedi) iş günü içinde yanıt verilecektir. Telefonla görüşme yapılması gereken durumlarda ise telefon numaranızı bildirmeniz durumunda size yine 3 (üç) ila 7 (yedi) iş günü içinde kapkacak.com tarafından ulaşılacaktır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız konuşmanın ardından değiştirmek istediğiniz ürünü, kapkacak.com 'un aşağıda belirtilen adresine ürün faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Ürünün değişim süreçlerindeki tüm kargo bedelleri ALICI 'ya aittir.

Değişim için geri gelen ürünlerde müşteri ürün kargo bedelini kapkacak.com üzerine bırakması halinde kapkacak.com değişim yapılacak ürünlerden kargo bedellerini tamamen tahsil edecektir. Bu işlem müşteri bilgilendirmesi ile yapılacaktır. kapkacak.com değişim ürünlerde oluşan zararını ve ödediği bedelleri ispatladığı hallerde bu bedelin müşteriden tahsili yoluna başvurma hakkını saklı tutar.

Alışveriş Sepetim

BethandBethandBethandBethand